Neverbální komunikace

Termín se připravuje, Praha

5.500 Kč bez DPH

Trénink přináší teoretické znalosti o neverbální komunikaci, a to proč se chováme tak jak se chováme, ale hlavně praktický nácvik rozpoznávání a čtení neverbálních signálů.

Přestože existují určité archetypální prvky v neberální komunikaci, je nutné podotkout, že neverbální komunikace není stroprocentně univerzální a je důelžité každého člověka takříkajíc „nakalibrovat“. Z toho vyplývá, že neverbální komunikace není nikdy černobílá. Určitě jste někda slyšeli, že překřížené ruce jsou uzavřené gesto nebo gesto odporu. Přesto to tak být nemusí a tento trénink vám pomůže více porozumět neverbální komunikaci jak u sebe, tak u druhých.

Časový harmonogram a místo konání

Rozsah 1 den

  • Registrace 8:30 – 9:00 hodin
  • Start školení 9:00 hodin
  • Oběd 12:30 – 13:30 hodin
  • Konec školení 16:00 hodin

Bořivojova 1007/105, 130 00 Praha 3 Žižkov.

Cílová skupina

Všichni, kteří pracují s lidmi a chtějí zvýšit efektivitu své komunikace.

Obsah tréninku

  • Teorie komunikace
  • Oblasti neverbální komunikace (gestika, haptika, proxemika apod.)
  • Praktické využití neverbální komunikace
  • Nácvik rozpoznávání určitých signálů neverbální komunikace

Lektor

H:o)nza Vojtko

Honza se neustále učí. Prošel si všemi možnými cestami vzdělávání, od vyučení po vysokoškolské vzdělání, které si teď neustále rozšiřuje o jeden výcvik za druhým. Stihnul vystudovat na magistra na poli vzdělávání dospělých se specializací na psychologii. Má za sebou výcviky v koučování, od ryze strukturovaného results coaching systemu, po intuitivní a skupinové. Má dlouholeté zkušenosti jak ve vzdělávání dospělých, tak i na poli interpersonální komunikace. Kromě vzdělávání dospělých ve všech možných formách, se věnuje párové terapii, ve které využívá principy bodytrepaie a KBT. Pár let je na volné noze a věnuje se podnikání, před tím ale byl samozřejmě zaměstnaný na všemožných pozicích. Od interní komunikace, přes marketingovou, až po management útvaru learning and development. Kromě toho píše knížky pro děti, články pro dospělé a natáčí videa. Občas ho můžete slyšet i někde v rádiu. Svoji práci miluje.

Přihlásit se

Právnická / fyzická osoba